Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri hizmetimizde yine kepenk hizmetlerimizde olduğu gibi son teknoloji ekipmanlar kullanmaktayız. Akıllı Garaj Kapısı Uygulaması ile Garaj Kapılarımızı uzaktan kontrol etmek için artık akllı telefonunuz yeter. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Akıllı Anahtar yazılımı sayesinde artık otomatik kapılarınızı telefonunuz ile açıp kapatabilirsiniz. Otomatik garaj kapıları günümüzde en önemli gündelik hayatımızı kolaylaştıran biz hizmettir.

Garaj kapılarında kullanılan malzemeler bu kapının sorunsuz ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Garaj kapısında sizlere iniş ve kalkış sistemlerinde sorunsuz çalışmasını sağlayacak motorlar ve uzak mesafelerden sorunsuz bir çalışma sağlayacak alıcılarımız ile en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Motorlarımız tor gücü kuvvetli ve birden fazla açılıp kapanmaya karşı ısınmayan performansını kaybetmeyen Becker marka alman motorlarıdır.

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri Nedir ?

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri

Akıllı Garaj Kapısı Sistemleri

Garaj Kapısı sistemleri olarak otomatik kepenk modellerimizde yaptığımız arge çalışmaları ile siz değerli son kullancılara en uygun kolalıkları sunmaktayız. Günümüz teknolojisini yakından takip eden arge bölümümüz dünya genelinde oluşan yenilikleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine en uygun fiyat ve avantajlar ile sunmaktadır.

Akıllı Garaj Kapısı Uygulaması etmek için artık akllı telefonunuz yeter. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Akıllı Anahtar yazılımı sayesinde artık otomatik kapılarınızı telefonunuz ile açıp kapatabilirsiniz.

Bu sayede geliştirmiş olduğumuz  Akıllı Garaj Kapısı Uygulaması  sistemi ile mobil modülü ile artık kepenkleriniz, panjurlarınız , yana kayar kapılarınız siz nerede olursanız olun tek tuş ile kontrol edebilirsininiz. Çağa ayak uydurma bakımından Aydın Kepenk Mühendisleri siz değerli kullanıcılarımıza kolaylık sunmak için 7/24 hizmet vermekte olup teknolojinin son harikalarını sizlerle paylaşıyoruz. Ürünümüz sabit ip istemez. Hiçbir şekilde ek ücretlendirme gerekmez.Kullanım aidatı yoktur.Dünyanın heryerinden cep telefonunuz ve tabletinizden kullanılabilir.

Akıllı Garaj Kapısı olarak bu sistemi yapma amacımız değerli müşterilerimizin kumanda kayıpları ve kumandalarda oluşan teknik aksaklıklarda dükkan ve garaj kapısının açılmasını engelleyen sorunların önüne geçmektir. Sistem cep telefonunuza indirelen uygulama ile %100 güvenli olarak çalışmaktadır.

Otomatik Garaj kapısı modelleri genellikle uzaktan kumanda ile dışarıdan kontrol edilebilen garaj kapısı çeşitleri olarak söylenebilir. Buton veya uzaktan kumanda çeşitlerinde kullanıcıların amaçlarına göre şekillenen bir düzeyde servis verilir. Bazı yerler de buton çok önemli bir yer alırken ve olmazsa olmaz iken. Bazı yerler içinde uzaktan kumanda ile yönetim ön plana çıkmaktadır.

Garaj kapılarında kullanılan alıcılar ise 200 mt mesafeden sorunsuz algılama ile emsallerinin çok önündedir. Akıllı Otomatik garaj kapılarından kullanılan alüminyum lameller ise garajınızın rengine yada istediğiniz renge boyanabilmektedir. Garaj kapılarımızdan kullandığımız alüminyumlar ise dışarıdan gelebilecek her türlü tehdit unsuruna karşı sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Ve bu sistemi uzaktan akıllı yazılımlarımız ile kumandasız olarak kontrol edebilmektesiniz.

Otomatik Kepenk Uzaktan Kontrol sistemi emsallerine nazaran sabit ip istememesi ve girmiş olduğu arge testlerinde %100 olarak başarı ile çıkmıştır.

Uzaktan Akıllı Garaj Kapısı Kontrolü

Sistem akıllı telefonların neredeyse hepsinde bulunan wifi teknolojisi ile çalışmaktadır. Akıllı Garaj Kapısı uygulamanızı App-Store yada Play-Store’dan indirebilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefonu olmayan kullanıcılar içinse kumanda ile de çalışmaktadır.

Cihazların yazılımı ve donanımı Türkiye Aydın ilinde firmamız tarafından üretilmiştir. Akıllı telefon ile cihaz bağlantı kurmadan önce 128 bit özel şifreleme algoritması ile en fazla 30 saniye sürecek şekilde özel anahtar üretir ve o anahtar üzerinden haberleşir. Her yeni kurulan bağlantıda oluşan anahtar eşsizdir ve kopyalanamaz.

Otomatik Kepenk Akıllı Sistemleri ile  otomatik panjur, Otomatik Kepenk, Garaj kapısı ve Giyotin Cam Balkon sistemlerimizde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Sizlerin en iyisini sunmak için Aydın kepenk 7/24 çalışmakta ve sizlerin bir telefon kadar yakınındadır

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz