Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması

Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması

Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması

Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması ile kepenklerinizi uzaktan kontrol etmek için artık akllı telefonunuz yeter. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Akıllı Anahtar yazılımı sayesinde artık otomatik kapılarınızı telefonunuz ile açıp kapatabilirsiniz.

Aydın kepenk sistemleri olarak otomatik kepenk modellerimizde yaptığımız arge çalışmaları ile siz değerli son kullancılara en uygun kolalıkları sunmaktayız. Günümüz teknolojisini yakından takip eden arge bölümümüz dünya genelinde oluşan yenilikleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine en uygun fiyat ve avantajlar ile sunmaktadır.

Bir İş yerinin güvenliği ve korunması için ilk akla gelen Otomatik kepenklerdir. Otomatik Kepenkler kullanım amacı ve yapıldığı malzeme kalitesine göre birçok farklı çeşidi de bulunmaktadır. Aydın Kepenk olarak bizler kepenk yapımında alüminyum malzemeler ve bu alümiyum malzemelerin kalite olarak Avrupa standartlarına ve güvenliğine uygun olarak seçmekteyiz.

Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması Nedir ?

Akıllı Otomatik Kepenk UygulamasıOtomatik Kepenk Akıllı Uygulaması etmek için artık akllı telefonunuz yeter. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Akıllı Anahtar yazılımı sayesinde artık otomatik kapılarınızı telefonunuz ile açıp kapatabilirsiniz.

Bu sayede geliştirmiş olduğumuz  Akıllı Otomatik Kepenk Uygulaması sistemi ile mobil modülü ile artık kepenkleriniz, panjurlarınız , yana kayar kapılarınız siz nerede olursanız olun tek tuş ile kontrol edebilirsininiz. Çağa ayak uydurma bakımından Aydın Kepenk Mühendisleri siz değerli kullanıcılarımıza kolaylık sunmak için 7/24 hizmet vermekte olup teknolojinin son harikalarını sizlerle paylaşıyoruz. Ürünümüz sabit ip istemez. Hiçbir şekilde ek ücretlendirme gerekmez.Kullanım aidatı yoktur.Dünyanın heryerinden cep telefonunuz ve tabletinizden kullanılabilir.

Aydın kepenk olarak bu sistemi yapma amacımız değerli müşterilerimizin kumanda kayıpları ve kumandalarda oluşan teknik aksaklıklarda dükkan ve garaj kapısının açılmasını engelleyen sorunların önüne geçmektir. Sistem cep telefonunuza indirelen uygulama ile %100 güvenli olarak çalışmaktadır.

Otomatik Kepenk Uzaktan Kontrol sistemi emsallerine nazaran sabit ip istememesi ve girmiş olduğu arge testlerinde %100 olarak başarı ile çıkmıştır.

Uzaktan Akıllı Otomatik Kepenk Kontrolü

Sistem akıllı telefonların neredeyse hepsinde bulunan wifi teknolojisi ile çalışmaktadır. Akıllı Anahtar uygulamanızı App-Store yada Play-Store’dan indirebilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefonu olmayan kullanıcılar içinse kumanda ile de çalışmaktadır.

Cihazların yazılımı ve donanımı Türkiye Aydın ilinde firmamız tarafından üretilmiştir. Akıllı telefon ile cihaz bağlantı kurmadan önce 128 bit özel şifreleme algoritması ile en fazla 30 saniye sürecek şekilde özel anahtar üretir ve o anahtar üzerinden haberleşir. Her yeni kurulan bağlantıda oluşan anahtar eşsizdir ve kopyalanamaz.

Otomatik Kepenk Akıllı yazılımı sistemi ile firma personelinizin giriş çıkış kayıtlarını tutabilir.İş yerinizin güvenliğini an ve an görüntülüyebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Akıllı Sistemleri ile  otomatik panjur, Otomatik Kepenk, Garaj kapısı ve Giyotin Cam Balkon sistemlerimizde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Sizlerin en iyisini sunmak için Aydın kepenk 7/24 çalışmakta ve sizlerin bir telefon kadar yakınındadır.  aydın boya ustası

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz