Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru ve Aydın yana Kayar kapı montajı hizmetlerimiz Aydın ve İlçelerinde profesyonel kadromuz ile sizlere sunmaktayız. Aydın yana kayar kapı motoru olarak sizlere italyan devi FAAC marka Kapı motorları uzun süre dayanıklı buludugu ortam da kapının ağırlığını umursamadan daha hızlı acılıp kapanmasına destek sağlamaktadır. Aydın Yana Kayar Kapı Motoru ve tamiri konularında firmamızda çalışan ustalarımız konularına hakim ve alanında uzmanlaşmış kişilerdir.

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru– 0532 135 30 81

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru ve Aydın yana kayar Kapı modellerimiz de sizlerin evinin dekorasyonuna bahçenizin mimarisine uygun renklerde sizlere tasarımlar ve modeller sunmaktayız.

Otomatik kapı Bu tür kapılar; geniş girişlere, yokuşlara yerleştirilmiş girişlere, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumayı oluşturan kapı sistemleridir.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı için motor sistemi seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınarak kapıya uygun motor seçimi ve uyumu göz önüne alınmalıdır.

Otomatik kapı yana kayar kapı sistemleri, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için gidiş yönünü engelin tam tersine doğru hareket ettirmeye başlayarak oluşabilecek kazalara karşı önlem alır.

Aydın Kepenk Yana kayar Kapı modellerimiz Faac marka motorları ile emsallerinden daha kaliteli dayanıklı Kap modelleri olarak sizlerin hizmetindedir.

Otomatik kapı modelleri  yana kayar bahçe kapısı motorları, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar ağırlıklara kadar uygun olan motor sistemlerine sahiptir.

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru yana kayar kapı sistemleri elektrik kesintisinde kapınızı emniyet çubuğu ile elektrik bağlantısının devre dışı bırakılarak elle açıp kapatabilirsiniz. Sürekli emniyetli fonksiyonu içinse tespit malzemelerinin hepsi galvaniz kaplamalı ve kötü hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru– 0532 135 30 81

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru sitemlerinde kapı açılırken aniden harekete geçmiyor ve kapanmadan önce yumuşak bir şekilde frenliyor ise bu da kapıyı ve motoru yıpranmaya karşı korur.

Aydın Otomatik kapı yana kayar kapı sistemleri her gün güvenebileceğiniz kaliteli bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kapı sistemleri büyük ve ağır kapılar için tasarlanmıştır. 8 metre uzunluğa ve genişliğe kadar endüstriyel kullanım amaçlarına uygundur.

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru kapı ve pencere daha dekoratif görünüş kazanmasını sağlayan aynı zamanda güvenliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan ve fiziksel bir efora sahip olan sistemdir.

Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru– 0532 135 30 81

Otomatik Kapı sistemlerine eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Aydın FAAC Yana Kayar Kapı Motoru insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Aydın Yana Kayar Kapı Motoru poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

Aydın Kepenk Yana kayar Kapı modellerimiz Faac marka motorları ile emsallerinden daha kaliteli dayanıklı Kap modelleri olarak sizlerin hizmetindedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz