Aydın Yana Kayar Kapı Fiyatları

Aydın Yana Kayar Kapı Fiyatları

Aydın Yana Kayar Kapı Fiyatları

Aydın Yana Kayar Kapı Fiyatları olarak firmamız ev ve bahçe kapılarınız da  yenilik ve güvenliğinizi sağlamak için hizmetlerini sunmaktadır. Yana kayar Kapı sistemleri bahçe ve fabrikalar da bilinmeyen araç girişini önlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Yana kayar kapı modellerinde en önemli dikkat edilmesi gereken özellik motor kuvvetleri ve alıcı sistemleridir. Alıcı sistemlerinin uzun mesafeden algılaması sizlere araç girişlerinizde kolaylık sağlamaktadır.

Yana kayar kapı motorlarının ise birden fazla açılmaya karşı aynı seriliği sağlaması ve ısınmaması sistemin doğru çalışması anlamına gelmektedir.  Bu sistemler de yaşanılan en büyük sıkıntı kapının ağırlığı hesaplanmadan kullanılan motorların sistemi taşıyamaması sorunudur.

Yana Kayar Kapı Fiyatları

Aydın yana kayar kapı fiyatları ve montajı olarak sizlere yana kayar kapı sistemlerinde yaptığımız kampanya ile hizmetlerimizi şok fiyatlar ile sunmaktayız. Aydın yana kayar kapılarda istediğiniz renkler ile siteniz yada kapınız ile uyumlu modelleri sunmaktayız. Sistemlerimiz yoğun yağmur yada nem ortamlarının olduğu alanlarda bile sorunsuz olarak hizmet verebilmektedir.

Aydın Yana Kayar Kapı FiyatlarıYana kayar kapı modellerimiz kapanma süresi ve maksimum güvenlik ile donatılmıştır. Sistemimiz yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonun yanı sıra engel tespit fonksiyonu ve kapı hareketinin engellenmesi durumunda insan ve ya nesnelere gelebilecek zararı önlemek için gidiş yöğnün tersine hareket ettirmeye başlayarak güvenliği üst seviyede sağlamaktadır.

Yana Kayar Kapı Modelleri

Yana kayar kapılarımız da kullanılan motorlarımızı ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir. Yana kayar bahçe kapısı modellerimizde sorun yaşanmaması için dünyaca ünlü faac marka motorları kullanmaktayız. Bu motorlar kullanıldıkları her alanda sorunsuz hizmet vermektedirler.

Yana Kayar kapı mekanizmasında meydana gelebilecek elektrik kesintisinde kapınızı emniyet çubuğu ile elektrik bağlantısının devre dışı bırakılarak elle açıp kapatabilirsiniz. Sürekli emniyetli fonksiyonu içinse tespit malzemelerinin hepsi galvaniz kaplamalı ve kötü hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Yana kayar kapı sistemlerinizde hangi marka olursa olsun sizlere teknik servis desteğimizde mevcuttur.

Sizlerde Aydın Yana kayar kapı modelerine en uygun fiyat avantajları ile sahip olmak için hemen site adresimizden yada telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yana kayar sistemlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz