Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı

Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı

Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı

Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı modellerinde sizlere istediğiniz renk ve özelliklerde bahçe kapısı üretimini yapmaktayız. Aydın yana kayar Bahçe kapılarımızda kullandığımız motor ve alıcılar emsallerinden daha kaliteli ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yana kayar Bahçe kapısı üretiminde aynı ferforje sistemlerinde olduğu gibi istediğiniz motifler ile kapı üretimi yapabilmekteyiz.

Kapılarınızı renklerini elektrostatik fırın boya sistemi ile yaparak uzun süre solmaması ve küflenmemesini sağlamaktayız. Yana kayar bahçe kapılarında kapı ağırlığı baza alınarak kullanılan motorlar ile sitem bulunduğu yer ve yoğunlu fark etmeden sorunsuz hizmet verebilmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana kayar kapı motorlarının ise birden fazla açılmaya karşı aynı seriliği sağlaması ve ısınmaması sistemin doğru çalışması anlamına gelmektedir.  Bu sistemler de yaşanılan en büyük sıkıntı kapının ağırlığı hesaplanmadan kullanılan motorların sistemi taşıyamaması sorunudur.

Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı

Aydın Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana kayar Bahçe Kapısı modellerimiz kapanma süresi ve maksimum güvenlik ile donatılmıştır. Sistemimiz yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonun yanı sıra engel tespit fonksiyonu ve kapı hareketinin engellenmesi durumunda insan ve ya nesnelere gelebilecek zararı önlemek için gidiş yöğnün tersine hareket ettirmeye başlayarak güvenliği üst seviyede sağlamaktadır.

Sistemimiz de yer alan güvenlik mekanizması kullanıcıların can güvenliği konusunda en üst seviyede tasarlanmış ve sistem ile sorunsuz bir çalışma sağlamaktadır. Yana kayar kapı sistemleri birden fazla güvenlik testinden sonra son kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Kapı içerisinde bulunan sensörler kapı açılırken yada kapanırken arada kalabilecek çocuk yada nesneler düşünülerek algılama yapar yapmaz açıldığı yönün aksine doğru hareket etmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Aydın olarak firmamız ev ve bahçe kapılarınız da  yenilik ve güvenliğinizi sağlamak için hizmetlerini sunmaktadır. Yana kayar Kapı sistemleri bahçe ve fabrikalar da bilinmeyen araç girişini önlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Tamiri

Yine Bahçe kapılarında kullanınlan alıcılar 200 mt açık alandan sorunsuz olarak algılama yapar  yüksek seviye verimlilik sizlere sağlamaktadır.

Bahçe Kapılarında faac marka italyan motoru kullanılmaktadır. Bu motor kapı ağırlı ne olursa olsun üst seviye performans vermektedir.

En uygun fiyatlar ve kampanya kapsamında sizlerde Aydın yana kayar bahçe kapısına sahip olmak için hemen bizlere ulaşınız.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz