Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri

Aydın Yana Kayar Kapı tamiri ve Aydın yana Kayar Kapı Teknik Servis konularında sizlere Aydın’ da ve İlçelerinde gezici ekiplerimiz ve profesyonel kadromuz ile sizlere Aydın Yana kayar Kapı Tamiri olarak hizmet sunmaktayız. Aydın Yana kayar kapı tamiri sizler sunduğumuz teknik servis desteklerimiz garantili ve sizlere noktasal çözümler sunmaktadır.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri – 0532 135 30 81

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri konularında konusun garantili hizmetlerimizin yanında Yana kayar kapı montajı hizmetlerimiz sizlere alternatif çözümler sunmaktadır. Yana kayar Kapı Motoru olarak FAAC marka italyan motor kullanmaktayız. FAAC motorları dunyada bu alanda lider ve en dayanıklı motorlar olarak tercih edilmektedir.  Aydın yana kayar Kapı motorları

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri

Otomatik kapı modelleri  yana kayar bahçe kapısı motorları, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar ağırlıklara kadar uygun olan motor sistemlerine sahiptir.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı  yana kayar kapı sistemleri elektrik kesintisinde kapınızı emniyet çubuğu ile elektrik bağlantısının devre dışı bırakılarak elle açıp kapatabilirsiniz. Sürekli emniyetli fonksiyonu içinse tespit malzemelerinin hepsi galvaniz kaplamalı ve kötü hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri eski kepenklerin aksine uzaktan kumanda ile hareket kabiliyeti sağlayarak fiziki güç kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinde eğer istenilirse bir düğme ya da şalter yardımıyla da kontrol sağlayabilme özelliği sağlamaktadır. Aydın Otomatik Kapı sistemleri insanların kullandığı fiziksel gücün bir gerekliliği kalmayarak sağlıksal açıdan anlık sakatlanma riskinizi sıfıra indirir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle uzun vadede hesaplı bir üründür.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri – 0532 135 30 81

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri poliüretan  Alüminyum, galvaniz çelik,  galvaniz poliüretan galvaniz şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.  Uzun ömürlerinin yanı sıra kullanıldıkları malzemeler ve sistemleri sayesinde üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en önemli avantajları olarak görünmektedir.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri  Faac marka motorları ile emsallerinden daha kaliteli dayanıklı Kap modelleri olarak sizlerin hizmetindedir.

Aydın Otomatik Yana Kayar Kapı Tamiri ve Aydın yana Kayar kapı montajı hizmetlerimiz Aydın ve İlçelerinde profesyonel kadromuz ile sizlere sunmaktayız. Aydın yana kayar kapı motoru olarak sizlere italyan devi FAAC marka Kapı motorları uzun süre dayanıklı buludugu ortam da kapının ağırlığını umursamadan daha hızlı acılıp kapanmasına destek sağlamaktadır. Aydın Yana Kayar Kapı Motoru ve tamiri konularında firmamızda çalışan ustalarımız konularına hakim ve alanında uzmanlaşmış kişilerdir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz