Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri

Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri

Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri

Aydın Fotoselli Kapı Sistemlerive Aydın Fotoselli Kapı kurulumlarında Aydın Kepenk olarak sizlere Aydın ve ilçelerinde hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamız Fotoselli kapı giyotin cam sistemleri ve Otomatik kepenk sistemleri konularında sizlere uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile hizmet vermektedir. Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri Genel olarak cam ya da görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli camlar ile hazırlanan tasarımlar kolay geçiş sağlıyor. Enerji tasarrufu için üretilen bu kapılar geçiş alanına girdiğinizde sizi anında algılar ve kendiliğinden açılır. Kapının açılmasında fiziksel bir güce ihtiyacınız olmaz. Kullanımı zahmetsiz ve kolay olan Aydın fotoselli kapı sistemleri estetik olmaları ile de tüm dekorasyonlara uyumludur. İşletme imajının sürekli olarak yeni görünmesini sağlayan bu kapıların hareketi fotosele bağlıdır. Bu nedenle ısı kaybını minimuma indirir.

Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri  – 0532 135 30 81

Aydın Fotoselli kapılar da sizlere firmamız son derece profesyonel işçilik ve teknik konular da  ise 7/24  destek hizmeti sunmaktadır.

Aydın Fotoselli kapılar da çzellikle giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda sessiz ve opsiyonel çalışma özelliği ile de tercih edilmektedir. Bu Aydın  fotoselli kapıların çalışma sisteminde bazı detaylar bulunuyor. Bu detayları şöyle sıralayabiliriz.

  1. Algılama Sistemi
  2. Kontrol Panelinin Yönetim sistemi
  3. Kanat Profilleri sistemi
  4. Motor ve Yürütme grubu sistemi
Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri

Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri

Aydın Fotoseli Kapı Sistemleri olarak yukarıda sizlere belirttiğimiz maddeleri açıklayacak olursak.

Algılama Sistemi

Radar olarak bilinen bu sistem kapıya yaklaşan objeyi algılar. Kızılötesi ve mikrodalga frekanslarla çalışan bu sistemde obje algılandığında düşük voltojlı elektrik sistemi Kontrol Paneline gönderilmektedir. Bu çalışma mantığındaki ilk aşamadır.

Kontrol Panelinin Yönetim Sistemi

Bu sistem kısmı kapının ana beynidir. Bu kapıların yönetim kısmında kullanılan bazı fonksiyonlar bulunuyor. Bunlardan en yaygın olanları arasında normal mod yani aç- kapa özelliği yer alıyor. Gece modunda olduğunda fotoselli kapı sürekli olarak açık kalabilirken sürekli açık modu tercih edildiğinde kapının açılıp kapanma durumu olmayacaktır. Kış modunda ise kanatlar yarıya kadar açılacaktır. Bu şekilde ısıdan çok önemli oranlarda tasarruf edilebiliyor. Örneğin; E100 kontrol paneli bulunan modellerde bilgisayara entegre olarak kullanılabilen bu sistemler uzaktan bu şekilde kontrol edilebiliyor. Kontrol paneli kapının iç mekana denk gelen ana gövde profili içinde yer alıyor.

Kanat Profilleri Sistemi

Ana malzemesi alüminyum olan profillerden oluşan kanat profilleri sisteminde kanatların ağırlığı otomatik kapının performansıyla doğru orantılı olacaktır. Bu da sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Mesela 4 mm+ 4 mm cam kullanılan bir kapı da 2200 mm geçiş yüksekliği bulunabiliyor. Tek bir kanadın ağırlığı ortalama olarak 50- 60 kg arasında olabiliyor. Otomasyon çift kanat olduğu için 100 ile 120 kg arasındaki kanatları taşıyabilmesi önemlidir.

Motor ve Yürütme Grubu Sistemi

Genel olarak sistemin en önemli kısmını ise motor ve yürütme grubu oluşturuyor. Günümüzde dekoderli motorlar çok fazla kullanılıyor. Yürütme grubuyla motor birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Doğru orantılı performans içinde olan bu sistemde hız ayarı ve ağırlık ayarı gibi kısımlar motor ve yürütme grubu performansına göre belirlenmektedir.

Aydın Fotoselli Kapı Sistemleri  – 0532 135 30 81

Aydın fotoselli kapı sistemlerinden sizlerde en uygun fiyat avantajları ve profesyonel kadromuzdan destek almak isterseniz Aydın kepenk Sistemleri olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Aydın Kepenk Hoş Geldiniz